Сьогодні понад 200 киян, серед яких були громадсько-політичні активісти та представники Київської міської організації політичної партії "Громадянська позиція" пікетували Київську міську раду, повідомляє прес-служба партії.

Киевсовет в четверг примет бюджет столицы на 2013г

Учасники акції протесту вимагали відновити самоврядування у Києві, коли всі важливі питання життєдіяльності міста виносяться на попереднє обговорення і приймаються депутатами Київради після узгодження з міською громадою, а також забезпечити вільний доступ до приміщення Київської міської ради, відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування", регламенту Київської міської ради та інших нормативно-правових документів для здійснення громадського контролю над роботою депутатів  Київради.

Серед інших вимог протестувальників до міської влади: розібратися в ситуаціях із незаконними забудовами в історичному центрі Києва, а також невідкладно вирішити першочергові столичні проблеми.

Після початку акції декільком активістам, зокрема, партійцям КМО "Громадянська позиція" вдалося потрапити у приміщення Київради. Після цього охорона зачинила двері, не впускаючи людей усередину. Тоді кияни взяли в облогу центральний вхід Київради.

Як повідомив голова Виконкому Київської міської організації партії "Громадянська позиція" Роман Головня,  у приміщенні Київради знаходяться охоронці приватної фірми, які за розпорядженням влади не допускали помічників народних депутатів і громадських активістів у зал засідань.

Разом з опозиційними депутатами Київради і Верховної ради громадські активісти силою відчинили перші двері перед сесійною залою, а потім відкрили двері на вулицю. Після цього пікетувальники змогли потрапити до колонної зали Київради.

"Ми вимагаємо, щоб Київська міська рада, як це визначено в законодавстві, проводила засідання гласно, коли міська громада матиме можливість безпосередньо контролювати розгляд і прийняття важливих для мешканців міста питань. Разом з киянами, ми припинимо ганебну практику, коли Київрада працює як закритий бізнес-клуб, де зачинившись від громадськості, депутати з провладної більшості продовжують вирішувати власні питання", - підкреслив голова виконкому КМО "Громадянська позиція" Роман Головня.

У свою чергу, на брифінгу секретар Київради Галина Герега, обізвала громадських активістів "бритоголовими найманцями", котрі прийшли зірвати прийняття бюджету м. Києва.

Выборы столичного мэра пройдут в начале июля, - Рыбак

Наразі громадські діячі і представники опозиційних партій перебувають в кабінеті голови КМДА Олександра Попова, вимагаючи зустрічі з ним. За попередньою інформацією, засідання Київради перенесено на завтра.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: киевсовет активисты захват засидание
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1346
Загрузка...
Загрузка...