7-а сесія Європейської конференції міністрів, відповідальних за місцеве та регіональне самоврядування, що організовується спільно Секретаріатом Ради Європи і Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та проводиться в рамках головування України в Комітеті Міністрів Ради Європи, відбудеться 3-4 листопада в Києві. Про це повідомили в прес-службі Міністерства регіонального розвитку.

Головну увагу під час проведення Конференції буде зосереджено на розгляді важливих політичних завдань та питань реформування діяльності Ради Європи в сфері місцевої і регіональної демократії. Зокрема, заплановано розглянути такі питання, як подолання впливу економічної кризи на місцеве управління та заходи, що вживаються країнами-членами у цьому зв’язку, повага та сприяння реалізації прав людини на місцевому рівні, а також подолання бар’єрів на шляху транскордонного співробітництва.

В роботі Конференції мають наміри взяти участь такі високоповажні особи, як Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд, Президент Парламентської асамблеї РЄ Мевлут Чавушоглу, Президент Конгресу місцевих і регіональних влад РЄ Кіт Вітмор, а також Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк та Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

Теги: регіональне самоврядування европейські міністри мінрегіонстрой
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 503