Питання соціального захисту працівників столиці піднімали голова міської профспілкової ради Валентин Мельник та голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь під час розширеного засідання колегії КМДА. Про це повідомили у прес-службі вдомства.

Про проблеми та успіхи у співпраці за колективним договором поінформував профспілковий лідер освітян міста. За його словами, у результаті моніторингу стану виплати заробітної плати працівникам галузі освіти було виявлено, що зарплату вчасно отримали освітяни лише 4 районів Києва: Дарницького, Дніпровського, Подільського та Печерського. Освітяни інших районів вийшли на березневі свята з порожніми гаманцями. Тож Олександр Яцунь виступив з критичними зауваженнями стосовно відповідальних чиновників, які не проконтролювали вчасну виплату.

Чит. також: КМДА отримала нову структуру

Зі свого боку голова КМДА Олександр Попов звернувся до усіх керівників районів, які невчасно здійснили виплату, і наголосив на неприпустимості подібних ситуацій. Він попередив голів РДА про персональну відповідальність за порушення Закону України "Про оплату праці". Також Олександр Попов порекомендував вибачитися перед трудовими колективами за неувагу та закликав профспілки міста до подальшого плідного соціального партнерства.

Теги: профсоюзы кгга
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 662