Дефіцит Пенсійного фонду потрібно скорочувати за допомогою легалізації зарплат та їхнього зростання. Про це сьогодні заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська на засіданні Комітету з економічних реформ. Умови для цього, на її думку, створять оптимізація нарахувань єдиного соціального внеску та запровадження стимулів для докорінної модернізації підприємств.

Королевская призналась в провале пенсионной реформы 

"Дефіцит Пенсійного фонду потрібно скорочувати за допомогою легалізації зарплат. Ми повинні створити умови, коли легально платити зарплату у повному обсязі буде вигідніше, ніж платити у конвертах. Одним із напрямків вирішення цієї проблеми може стати оптимізація нарахування єдиного соціального внеску та податку із зарплати", – зазначила вона.

У Королевської назвали оклад Арбузова і віце-прем'єрів 

За словами Наталії Королевської, сьогодні розмір єдиного соціального внеску та податку із зарплати у сукупності досягають 69 відсотків від фонду заробітної плати. "Це, безумовно, створює передумови для виплати зарплат у конвертах", – наголосила вона.

Как Минсоцполитики будет контролировать выплаты зарплат 

Разом з тим, переконана Міністр, потрібно істотно збільшувати частку заробітних плат у собівартості продукції. "Запровадження стимулів для докорінної модернізації підприємств, створення нових високотехнологічних робочих місць призведе до зростання частки заробітної плати у собівартості продукції. Відтак – відбуватиметься підвищення рівня заробітних плат", – сказала вона.

Наталія Королевська відзначила парадоксальну ситуацію у країні, коли з 20 мільйонів зайнятого населення реально сплачують внески до Пенсійного та інших фондів лише 16,4 мільйонів. працюючих. "2,4 мільйона працюючих отримують мінімальну зарплату, Окрім цього, ще понад 3 мільйони отримують менше 2 тисяч", – констатувала вона.

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: пенсионный фонд дефицит королевская
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1850
Загрузка...
Загрузка...