Державне казначейство поки що не проплачувало для міністерства внутрішніх справ покупку перлових ван та іншого обладнання для реабілітаційних центрів. Про це повідомили в департаменті обслуговування головних розпорЯдників коштів відомства. За словами посадовців торги з цього приводу нині перебувають на завершальному етапі.

Гідромасажні душі по 100 тисяч гривень за комплект і перлові ванни по 50 тисяч за одиницю - такими є статті видатків кошторису із закупівлі медичного обладнання для реабілітаційних центрів МВС. Загалом на 2,5 мільйони гривень. Цифра чималенька, однак, прем`єр-міністр не вважає таку покупку зайвими витребеньками. У державному казначействі пояснюють - їхня справа оплатити. А питати потрібно з міністерства.

Ігор Фліссак, заступник керівника департаменту Держказначейства: "Як ми знаємо, в реабілітаційних центрах як раз і є основне забезпечення, це медичне обладнання. То в даному випадку, якщо ця ванна є складовою якогось обладнання, яке буде лікувати людей, в принципі в даному випадку казначей не має жодних підстав для відмови розпоряднику у нереєстраццї цих зобов’язань".

Загалом у держказначействі проблем із оплатою немає. Гроші за різноманінтими програмами перераховують одразу після проплат за захищеними статтями. Затримки можуть бути хібащо з процедурними питаннями.

Людмила Гізатуліна, заступник голови Державної казначейської служби: "Стосовно цих платежів, я ще раз хочу звернути увагу на те. На жаль, на сьогоднішній день теж є багато звернень до органів казначейства стосовно правомірності чи неправомірності проведення тендерних процедур безпосередньо розпорядниками бюджетних коштів. Це теж впливає на здійснення видатків державного бджету".

За словами заступника голови держаказначейства Людмили Гізатуліної за 10 місяців відомство провело платежів на 261 мільярд гривень. Водночас майже 100 мільярдів пішло на зарплати бюджетників, пенсії та стипендії.

Теги: бюджет покупки роскошь телеканал ubr новости казначейство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 869