Національний Університет "Одеська юридична академія" 23 лютого за результатами тендерів уклав угоди на придбання меблів для студентського гуртожитку на загальну суму 1,51 млн. грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".

У підприємця Руслана Венгера з Борисполя за 585 тис грн. придбано 300 одномісних ліжок по 1950 грн./од. Каркас ліжка виготовлений з шпонованого ДСП товщиною 19 мм. Каркас покритий зносостійким полімерним покриттям, опоряджений лакофарбовим покриттям світлих та темних кольорів.

Читайте також: Кивалов рассказал, зачем ему телевизоры по 2 млн гривен.

В тендері брало участь також ТОВ "Криворізька меблева компанія", яке пропонувало ліжка по 1659 грн./од., що на 300 гривень (або 18%) дешевше, ніж переможець. Однак дешева пропозиція була відхилена через ненадання копії сертифікатів відповідності продукції, відсутності печатки на копії статуту підприємства, тощо.

У підприємця Олександра Герасимчука з Борисполя за 929 тис грн. придбано 60 шаф з полицями (34х60х220 см) та 600 тумбочок (90х75х30 см) зі шпонованого ДСП товщиною 19 мм, опоряджених лакофарбовим покриттям темних кольорів.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Одеська юракадемія провела тендер на закупівлю п'яти телевізійних приймачів на загальну суму понад 10 мільйонів гривень. Повідомлялося, що закупівля здійснена за кошти держбюджету. При цьому ринкова ціна цих екранів набагато нижче.

Теги: гроші ківалов
Источник: наши деньги Просмотров: 1167