Міністр юстиції Олександр Лавринович визнав, що парламент часто порушує закон про регламент ВР при ухваленні тих чи інших рішень. Про це він заявив в ефірі одного телеканалу, відповідаючи на питання, чи порушувався регламент парламенту в ході ухвалення закону про референдум.

Янукович подписал закон про референдум

"Що стосується регламенту Верховної Ради України, то я з великим жалем можу погодитися, що він порушується з першого дня його ухвалення, регулярно усіма скликаннями на всіх сесіях. Так, це реалії, які існують в Україні", - сказав міністр. Водночас він наголосив, що не можна казати, що цей закон був винесений на голосування в раптово, оскільки в першому читанні він був ухвалений, ще у 2010 році. "Це не то, що сьогодні - принесли, завтра - проголосували", - сказав Лавринович.

Янукович может инициировать референдум о рынке земли

При цьому Лавринович висловив переконання, що порушення регламенту під час ухвалення закону, не може вплинути на його зміст.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: закон референдум лавринович
Источник: УНИАН Просмотров: 773