Фракція НУНС вимагає зняти з порядку денного законопроект про вибори народних депутатів. Заявив на погоджувальній раді лідер цієї політичної сили Микола Мартиненко. За його словами, у парламенті зареєстрований не той документ, що нещодавно розглядала Венеціанська комісія.

Він додав, що до нового варіанту перенесені деякі статті з розкритикованого раніше - про місцеві вибори. Тому, на переконання народного обранця, це шахрайство. Якщо ж до опозиції не прислухаються, вона погрожує не брати участі в перегонах.

Як пояснив спікер парламенту Володимир Литвин, нині у Верховній Раді зареєстровано два документи: перший - від фракцій меншості, другий - від провладної більшості. І звинувачувати один одного поки що зарано.

"До 20-го числа депутати та інші суб'єкти права на законодавчу ініціативу мають право вносити альтернативні законопроекти. А до цього я не бачу потреби вести мову з приводу цього закону. Я є прихильником того, що вирішувати проблеми потрібно по мірі їх надходження", - заявив голова Верховної ради України Володимир Литвин. Розповідає телеканал UBR.

Теги: ubr литвин закон про выборы народных депутатов
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 831