Опозиція оголосила ультиматум. Каже - ініціюватиме розпуск парламенту, якщо той у вівторок не ухвалить закону про декриміналізацію економічних злочинів. Заявив заступник голови фракції БЮТ-Батьківщина Андрій Кожем'якін.

Утім за словами регіоналів, спільна робота над документом зводиться лише до вимог опозиції скасувати 365-ту статтю. І вкотре запевнили, що змінювати закон під одну людину - не будуть. Нагадаємо, відповідно до цієї норми минулого тижня Юлію Тимошенко засудили до 7 років ув'язнення. А ось спікер Володимир Литвин взагалі назвав розпуск Верховної Ради нереальним. Мовляв, ніхто із депутатів добровільно від мандата не відмовиться. По-друге, навіть після ухвалення відповідної постанови парламент не припинить своєї діяльності.

"Ви прекрасно розумієте, як буде голосувати Верховна рада, це по-перше. По-друге, я хотів би побачити тих депутатів, які напишуть відповідні заяви з цього приводу. Тому це чергова політична компанія. Я вважаю, що треба зосередитися абсолютно на роботі", - передає телеканал UBR слова Володимира Литвина, голови Верховної ради України.

Теги: оппозиция ubr литвин роспуск парламента
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 944