Голова Верховної Ради України Володимир Литвин запросив спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій для спостереження за виборчим процесом в Україні. Про це повідомили у прес-службі ВР.

У тексті запрошення В.Литвин повідомив, що відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України" чергові вибори до Верховної Ради України відбудуться в останню неділю жовтня 2012 року.

Чит. также: Наблюдателей ОБСЕ зовут на выборы

"Підтверджуючи відданість української сторони положенням п.8 Копенгагенського документа ОБСЄ 1990 року, а також відповідно до статей 77 та 79 Закону України "Про вибори народних депутатів України", якими передбачено, що "офіційні спостерігачі від іноземних держав і міжнародних організацій можуть вести спостереження за ходом виборчого процесу", - зазначив В.Литвин, - маю честь запросити міжнародних спостерігачів для спостереження за виборчим процесом в Україні".

Він нагадав, що статтею 16 зазначеного Закону України визначено, що виборчий процес розпочинається за дев’яносто днів до дня голосування. Реєстрація офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій здійснюватиметься відповідно до затвердженого Центральною виборчою комісією України порядку реєстрації офіційних спостерігачів.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин направив запрошення Президенту Парламентської асамблеї НАТО Карлу Ламерсу, Президенту Парламентської асамблеї ОБСЄ Петросу Ефтіміу, Президенту Парламентської асамблеї Ради Європи Жану-Клоду Міньйону, Президенту Європейського Парламенту Мартіну Шульцу, Голові Ради Міжпарламентської асамблеї держав-учасниць Співтовариства Незалежних Держав Валентині Матвієнко, Президенту Парламентської асамблеї Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ Ельтону Мамедову, Президенту Парламентської асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва Самвелу Нікояну.

Теги: выборы наблюдатели литвин
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 757