Ісландців не лякають диваки в політиці. Незвичний мер уже три роки керує столицею країни Рейк'явіком. Йонн Гнарр не має вищої освіти, а перед тим як обійняти високу посаду, працював водієм таксі та був членом місцевого панк-гурту під назвою "Зашмарканий ніс". Майбутньому міському голові ще в дитинстві поставили діагноз "розумова відсталість" і "синдром дефіциту уваги з гіперактивністю", проте такі дрібниці не зупинили переможної ходи до вершин влади.

Самые экологически чистые страны мира

У 2010-му році Гнарр заснував власну політичну силу з простою, але ефектною назвою "Найкраща партія", яка в першому ж турі виборів здобула перемогу, набравши 35 % голосів. Так до мерії увійшли художники, комедіанти і панки.

Герега не пойдет в мэра Киева

Унікальними були і гасла передвиборних обіцянок. Так, "Найкраща партія" гарантувала всім громадянам Рейк'явіка вільний доступ до басейнів і безкоштовні рушники, "Диснейленд" для дітей у столичному аеропорту і жодного наркомана в уряді до 2020-го року. До речі, політична сила не виконала жодного з узятих зобов'язань. Але виборців попереджали, що вірити не варто.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: политика мэр исландия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1323
Загрузка...
Загрузка...