Полк спеціального підрозділу міліції охорони "Титан" УДСО при ГУ МВС України в м.Києві 27 лютого за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Автоцентр Київ" на придбання автомобілю Skoda Superb Elegance 1.8 TSI вартістю 309 тис грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Автомобіль кольору "чорний металік" має суцільнооцинкований кузов, бі-ксенонові фари з функцією “AFS” з інтегрованими змивачами передніх фар, датчик дощу, омивач лобового скла з форсунками, що обігріваються, функцію підсвічування дзеркала заднього виду "Coming Home", передні та задні хромовані холдинги, "Climatronic", задній парктронік, дисплей Maxi-Dot, бортовий комп’ютер, радіо "Bolero" c CD MP3, 8-м динаміків.

Шкіряний салон має також малий шкіряний пакет (рульове колесо, важіль КПШ та ручного гальма), декор "Noblesse" (вставки з дерева), хромовані накладки на внутрішні ручки дверей з підсвічуванням, відділення для зберігання речей у центрі панелі приладів с підсвічуванням та функцією охолодження, підсвічування простору для ніг попереду та позаду, обігрів задніх та передніх сидінь.

Теги: авто милиция
Источник: наши деньги Просмотров: 3010