Опозиція для участі в мітингах приводить під стіни Печерського суду переважно колишніх в’язнів. Так міністр внутрішніх справ пояснив депутатам перебування дуже великої кількості представників правоохоронних органів під стінами суду. Анатолій Могильов наголосив, представники опозиції щодня подають заявки, що в заходах братимуть участь від 30 до 70 тисяч осіб. Тому, за словами посадовця, він зобов'язаний виставляти так багато міліціонерів. Та додав, що насправді реально мітингують щонайбільше сто осіб. Тим часом опозиція вже пообіцяла у день оголошення вироку 11 жовтня, якщо доведеться, штурмом братиме приміщення суду.

"Якщо ви перестанете збирати купи людей, до того ж раніше судимих, я показував, кого ви збираєте в Івано-Франківській області, і я це докажу після вироку суду, і я покажу справу, в якій доказано, що збирають раніше судимих для бійок з міліцією", - запевняє міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

"Ми в повному складі, як і попередні дні, ідемо до суду і не знаємо, якою буде реакція до зубів озброєних людей. Ми очікуємо, що, на жаль, і кровопролиття може бути, і тоді стане очевидним – об Верховну раду не просто витруть ноги, а витруть закривавлені кийки", - відповів міністру народний депутат, фракція БЮТ, Іван Кириленко. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: суд тимошенко ubr могилев
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 542