До Верховної ради внесений законопроект, яким пропонується обмежити права депутатів на безкоштовне транспортне обслуговування.

Автором відповідного документу є депутат від НУНС Геннадій Москаль, повідомляє його прес-служба.

Також цим законопроектом пропонується скасувати депутатам безоплатні путівки для санаторно-курортного лікування.

Як зазначається у повідомленні, у разі прийняття цього документу економія бюджетних коштів складе, як мінімум, 13,5 млн. гривень.

Москаль пропонує залишити депутатам пільги тільки для перельотів та поїздок залізницею (на території України), "та й то суворо за лімітами".

Також Москаль хоче "скасувати право своїх колег по Верховній раді на безкоштовні паркування, користування залами офіційних делегацій аеропортів та всіх видів вокзалів, а головне - скасувати "шарові" путівки на санаторно-курортне лікування", заявили у прес-службі.

У повідомленні нагадується, що "у 2010 році на кожного депутата в кошторисі парламенту тільки на транспортні витрати закладалося 26 тисяч 800 гривень, однак 173 із 450 обранців суттєво перевищили цей ліміт".

Водночас, за даними "Української правди", сам Москаль у 2010 році перевищив цей ліміт на 62 тисячі гривень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: законопроект верховна рада путівки
Источник: Экономическая правда Просмотров: 511