Янукович до Брюсселя не поїде. Офіційну причину скасування візиту у МЗС України не повідомляють. Хоча вже відомо, що з 20 жовтня президент України перебуватиме у шестиденному турне по Латинській Америці. Утім, представники Єврокомісії твердять: Януковича запросять до Брюсселя лише тоді, коли будуть більш сприятливі умови для досягнення прогресу у двосторонніх відносинах.

Вони наголошують на необхідності поліпшення верховенства закону та незалежності судової влади в Україні. Раніше представники Європи були не вдоволені політизацією справи Тимошенко. За словами представника Єврокомісії Майї Косьянчіч, рішення про скасування поїздки Віктора Януковича приймали особисто голова Єврокомісії Жозе-Мануєль Баррозу та голова Європейської Ради Герман ван Ромпей.

"Ми цю інформацію підтверджуємо. Ми отримали таку інформацію від нашого постійного представництва. Ми зацікавлені в продовженні діалогу найближчим часом. Наразі мова іде про перенесення строків візиту", - заявив речник МЗС Олександр Дікусаров. Передає телеканал UBR.

Теги: ес мид янукович брюссель ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 673