Президент Віктор Янукович назначив першого віце-прем’єра Сергія Арбузова куратором регіональних програм. Про це повідомив глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, якого цитує сайт президента.

Президент ждет предложений о том, что делать в 2013 году

Президент доручив Кабінету міністрів узгодити з керівниками обласних державних адміністрацій регіональні складові Національного плану дій з програмою соціального економічного розвитку на 2013 рік.

За дорученням президента в уряді за цю роботу відповідатиме Арбузов.

Саме в цьому полягає мета консультацій першого віце-прем’єра та віце-прем’єра з регіонального розвитку з главами обласних держадміністрацій. Йому доручено узагальнити пропозиції місцевої влади та доповісти про виконану роботу.

У Королевської назвали оклад Арбузова і віце-прем'єрів

"На найближчому засіданні комітету з економічних реформ президент заслухає пропозиції уряду і голів обласних держадміністрацій та затвердить запропонований урядом план дій. Президент надалі жорстко вимагатиме виконання документу як на центральному, так і на місцевому рівнях", - зазначив Льовочкін.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: кабмин президент арбузов
Источник: украинская правда Просмотров: 1527
Загрузка...
Загрузка...