Управління справами Верховної Ради України 28 лютого уклало угоду з ДАП "Україна" на послуги з авіаперевезення вищих посадових осіб та офіційних парламентських делегацій в березні-грудні 2012 року вартістю 6,93 млн. грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки ДАП "Україна" Державного управління справами є єдиним перевізчиком вищих посадових осіб України.

Офіційні візити делегацій Верховної Ради за кордон затверджені розпорядженням голови парламенту Володимира Литвина № 23 від 13.01.2012 року, повідомляється в обґрунтуванні закупівлі.

На сайті Верховної Ради відповідне розпорядження відсутнє. Останнє опубліковане розпорядження Володимира Литвина називається "Про забезпечення виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в Апараті Верховної Ради України".

7-11 березня Володимир Литвин відвідає з офіційним візитом Японію, повідомляє прес-служба ВР. Передбачена аудієнція у імператора Акіхіто, зустрічі з вищим керівництвом Японії. Литвин огляне АЕС "Фукусіма-1", відвідає район Мітадзоно №2 у м.Наторі, де побудовані тимчасові будинки для постраждалих від Великого Східнояпонського землетрусу, та район Юріаге (м.Наторі), яке постраждало від цунамі.

Літак Януковича з позолотою та мармуром>>>ВІДЕО

Теги: самолет авиа парламент власть
Источник: наши деньги Просмотров: 781