Надзвичайно актуальною і обтяжливою для бюджету Міністерства оборони є проблема утримання надлишкової інфраструктури.

Про це сказав заступник міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський.

"На сьогодні надлишковими є більше 23 тисяч одиниць озброєння і військової техніки, близько 455 тисяч тонн ракет і боєприпасів, 420 військових містечок, які вже вивільнені. Ми шукаємо ефективні шляхи вирішення цієї проблеми", – відзначив Можаровський.

Читайте также: На что Минобороны тратит деньги

Він також повідомив, що рішенням міністра оборони України зараз проводиться інвентаризація земель оборони, у тому числі тих, що використовуються в якості полігонів. В ході цієї роботи здійснюється орієнтовна оцінка вартості рухомого і нерухомого майна, яке планується вивільнити в ході реформування.

"Зараз опрацьовується питання щодо вдосконалення механізму вивільнення Збройних Сил від надлишкового військового майна, військових містечок, неперспективного та несправного озброєння і військової техніки, непридатних ракет та боєприпасів", – підкреслив Можаровський.

Заступник міністра оборони України – керівник апарату наголосив, що без вирішення цих питань вести мову, наприклад, про здійснення радикальної реформи Збройних Сил України або у військовому секторі, практично неможливо.

Теги: бюджет полигон вооружение инфраструктура министерство обороны міноборони інфраструктура
Источник: УНН Просмотров: 707