Опинилися не в тому місці і не в той час. Біля Адміністрації Президента затримали активістів, які прийшли на Банкову з акцією протесту. Свій демарш вони присвятили річниці інавгурації глави держави. Сьогодні виповнюється рівно три роки як Віктор Янукович склав присягу на Пересопницькому Євангілії.

Із насосами у руках восьмеро дівчат ішли Банковою, вигукуючи протестні гасла. Мовляв, президент уже три роки "надуває" український народ.

Янукович озвучил новые инициативы

Протестували активісти недовго. Вже за 5 хвилин біля Адміністрації глави держави їх  затримали і запакували до автозаку.

Рівно три роки тому четвертий президент склав присягу перед українським народом. Уже тоді символісти вгледіли недобрий знак: двері ледь не зачинилися перед гарантом. Потім був іще злощасний вінок під час приїзду російського колеги Володимира Путіна. Пізніше доля главу держави від важких речей милувала. У  пам’яті нащадків він залишиться організатором  веселого Єврочемпіонату.

 Із євроінтеграцією усі три роки, якось не складається. Можливо через те, що Україна не повністю використала свою "таємну зброю".

Янукович чувствует, что сделал недостаточно для страны

Обмовки президента хтось бере на кпини. А ось політологи переконують - це свідчення нерозривної єдності з народом.  А від русизмів, навіть  львів’яни у третьому поколінні - не застраховані.

За три роки Україна так і не підписала угоди про асоціацію з ЄС. А обіцяні реформи у людей здебільшого асоціюються зі скандальним мовним законом, підвищенням пенсійного віку та із дорогами, які після зими нагадують решето.

Янукович рассказал, чего удалось достичь за 3 года

На думку політологів, за три роки президент став незалежнішим в ухваленні рішень. І скоротив кількість бізнес-груп впливу. Однак  - чи піде це на користь українцям? Відповіді на це питання залишилося чекати ще два роки. Якщо Конституції за цей час не змінять.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: президент янукович годовщина
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 554
Загрузка...
Загрузка...