До звільнення - готові! Кого може звільнити Президент уже наступного тижня - міністри прогнозувати не беруться. Самі ж опитані хоч і не на валізах, та залишити своє крісло для кращого менеджера вони не проти. Принаймні в цьому вони запевняли нашу знімальну групу.

Пройшло трохи більше місяця, а Янукович знову готується в гості до міністрів. На минулому розширеному засіданні за участю Президента анонсованих гучних звільнень представників Кабміну не відбулося. Тоді без крісел залишилися лише двоє голів облдержадміністрацій. Решта отримали жовту картку, а тим хто не справляється, Янукович порадив самим писати заяви на звільнення.

Андрій Клюєв, перший віце-прем'єр-міністр:"Когда выполняться тем или иным министром поручение, есть результат, причем положительный, тогда я думаю, что таки министрам вобщем-то боятся нечего. Я считаю, что могут быть кадровые изменения, может бить даже это будет хорошо, всегда должна бить какая-то конкуренция. "

Найбільше попереднього разу від Президента дісталося міністру охорони здоров'я. Правда добровільно покидати крісло він не збирається.

Олександр Аніщенко, міністр охорони здоров'я: "Любой чиновник высокого за невыполненые того или иного раздела быть уволеным. Это действительно правильно, это дысциплинирует меня и моих колег. А ви писали заяви на звільнення. а ви писали заяву на звільнення? Знизує плечима. "

Окремі ж міністри своєю роботою задоволені. Переконані, Президент такої ж думки.

Анатолій Близнюк, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ: "Я работаю очень уверенно, потому что я в это вкладываю душу. И без пафоса - работаю на страну. "какое будет прийнято решение, это уже 10-й разговор."

Список членів уряду, які знову опинилися в групі ризику, практично не змінився. Так без крісел уже наступного тижня можуть залишитися віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, міністр оборони Михайло Єжель, міністр культури Михайло Кулиняк, очільник МОЗу Олександр Аніщенко, міністр освіти Дмитро Табачник та міністр фінансів Федір Ярошенко.

Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики та продовольства: "Я вважаю, що це якраз ефективна співпраця в такому форматі, і це ще раз підтверджує, що президент чітко опікується не лише політичною складовою, а й економікою всередині країни."

Віктор Балога, міністр надзвичайних ситуацій:"Я цим не переймався ніколи. Бо в житті головне, щоб ти був правильним, щоб ти був здоровим, потрібний сім'ї і тим людям, з яким ти працюєш."

А ось Микола Азаров, навіть якщо і втратить крісло, вже подбав запасний плацдарм. Напередодні голова уряду зареєстрував власний товарний знак. Використовувати його власник може під час надання аж 115 різних послуг. Від збирання статистичних даних та бухгалтерського аудиту до керування справами артистів-виконавців, розклеювання афіш та оголошень. Щоправда, в Азарова запевняють: зайнятися іншою справою голова уряду не збирається.

Віталій Лук'яненко, прес-секретар Миколи Азарова: "Тільки за наявності товарного знаку певне ім'я фіксується за певним власником. А на жаль, наприклад у Твітері, як повідомляли фахівці, ми уже стикалися з таким специфічним явищем, як вихід в мережу під фальшивим ім'ям Азаров. "

Уляна Дрючкова, Олександр Павленко, Ю-Бі-Ар.

Теги: увольнения кабинет министров балога близнюк анищенко виталий лукьяненко
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2351