Підвищення  розцінок на газ  залишається головним питанням у переговорах з Україною. Наголосив представник Міжнародного валютного фонду  Макс Альєр. А приїзд місії до Києва у березні назвав "обережним оптимізмом" - із натяком, що українське керівництво почуло співрозмовників. А ось запевнень президента  під час  телеспілкування  з народом, що  вартості блакитного палива для  українців підвищувати не будуть, фінансист - не чув.

В МВФ не верят, что Янукович пообещал не повышать цен на газ

Макс Альєр, постійний представник МВФ в Україні : " Я бачив  повідомлення у  пресі про цей захід. Я не  зовсім переконаний у тому, що у повідомленнях ЗМІ є саме  те, про   що  заявлено.  Я не мав  можливості  обговорити з урядом, що  означала  ця  заява.  Тому  я б не хотів  коментувати. Але можу сказати,  що ціни  на газ  - один   із ключових  моментів  наших перемов.  Більше додати  нічого.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: мвф янукович газ україни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1218
Загрузка...
Загрузка...