Опозиція хоче бачити Президента у парламенті. Для цього пропонують провести спеціальне засідання. Вимогу побачити главу держави у сесійній залі оголосив із трибуни Арсеній Яценюк. Від імені БЮТу та НУ-НСу.

Депутати переконані - під час останньої зустрічі у Донецьку з російським президентом Віктор Янукович прийняв рішення змінити геополітичний курс України та відмовитись від євроінтеграції. Тому, на думку опозиції, глава держави має прибути до парламенту і відзвітувати перед народними обранцями. А також пояснити, коли будуть припинені політичні переслідування опозиції та підписана угода про Асоціацію з Європейським союзом.

"Ми, як опозиція, наполягаємо на тому, щоб голова української держави був головою української держави, щоб він не йшов туди, куди його женуть декілька людей. Це вже було в історії України. І модель повторення Радянського Союзу номер два ніколи не повториться", - попередив народний депутат України Арсеній Яценюк.

"Вона може на голові стояти – для цього потрібні законні підстави. А, якщо комусь десь зачесалося, це не до Президента, це до лікаря", - як завжди був грубим народний депутат України Вадим Колесніченко.

Розповідає телеканал UBR.

Теги: янукович оппозиция ubr евроинтеграция
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 741