Народні обранці, які у вівторок блокували президіум парламенту, не отримають зарплати за цей день. Пригрозив під час засідання Верховної Ради перший віце-спікер Адам Мартинюк.

Він пояснив: існує розпорядження голови парламенту від 2009 року. Згідно з ним депутатам, які зривають засідання і не даватимуть можливості працювати, за цей день заробітну плату не зараховують. Однак за словами голови регламентного комітету Верховної Ради, зарплати не позбавлять депутатів, які зранку зареєструвались на засідання. Нагадаємо, напередодні трибуну блокували депутати з БЮТу. Вимагали терміново розглянути закон про декриміналізацію статті Тимошенко.

Володимир Макеєнко, голова комітету ВР з питань регламенту: "Бухгалтерія бере списки. Так, людина зареєструвалася вранці за столиком, і самий головний документ – це табель. А хто блокував трибуну, скільки чоловік було? Тридцять, 50,100? Ну давайте, мит ж тут вже не перший раз працюємо. Є скажімо так моральне виховання, а є – фінансове. Так от для фінансових підстав немає".

Теги: зарплата парламент депутаты власть трибуна
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 695