Потрапити до будівлі парламенту стало ще складніше. Зокрема це відчули мітингувальники та віряни, які зібралися сьогодні біля Верховної Ради, щоб виступити проти запровадження біометричних паспортів. З боку Маріїнського палацу там встановили додатковий паркан заввишки майже два з половиною метри. На воротах висить великий комірний замок.

За словами народних обранців, огорожа з’явилася близько чотирьох днів тому. В опозиції кажуть: на такий крок пішли, щоб запобігти захопленню площі, як це сталося під час мітингу воїнів-афганців 20 вересня. Водночас спікер парламенту Володимир Литвин заперечив, що нову загороду поставили за ініціативою Верховної Ради. Мовляв, питання про те, хто це зробив, потрібно адресувати міській владі Києва.

"Власть и народ не может разделить никакой забор, у нас должно быть прямое общение. А если руководители силовых органов в силу каких-то причин какие-то требования выдвигают, хозяйственные структуры ставят какие-то вещи, то это уже точно не решение депутатского корпуса", - чесно заявив голова фракції більшості у Верховній раді Олександр Єфремов.

"Звичайно, з переляку, ну які ще можуть бути ініціативи. Що для краси чи для чого, я не маю просто інших пояснень. Ніхто не має. Це тільки страх перед власним народом", - заперечив колезі народний депутат України Андрій Шкіль. Розповідає телеканал UBR.

Теги: верховная рада ubr забор с замком
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 535