Верховна Рада не купувала броньованих мерседесів вартістю понад 200 тисяч доларів. Заявив спікер Володимир Литвин. Навіть більше, минулого року взагалі не купувала службових автомобілів. Литвин вважає - це політичні недоброзичливці розпускають чутки. Бо все керівництво парламенту їздить на вживаних авто.

На авто Азарова та Януковича кинули 700 тис. >>> дивитися

На ремонт і техобслуговування службових мерседесів апарат Верховної Ради витратить два з половиною мільйони гривень. Тендер на таку суму оголосили у відомстві наприкінці лютого, написало видання "Наші Гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель". Серед них вісім машин представницького класу, у тому числі мерседес 2011 року випуску. За чутками - користується ним саме спікер. Голову парламенту така інформація обурила.

ГПУ поповнила свій шикарний автопарк - ВІДЕО

Володимир Литвин, Голова Верховної Ради України: "Шановні колеги, я вам ще раз кажу. Є відповідна заява прес-служби. Немає у Верховній раді броньованого авто 2011 року. Якби був автомобіль 2011 року – то він очевидно не ремонтувався би. Це ж очевидно для кожної людини, яка хоче знати правду".

За словами спікера, причина таких звинувачень - політична кампанія, що наближається. Сам голова парламенту додав, що користується службовим автомобілем, який дістався йому "у спадок" від попередника. Так само, як і його заступник - Микола Томенко.

Дивіться сюжет: Держоргани засвітили "круті" автомобілі

Микола Томенко, Віце-Спікер Верховної Ради України: "Я використовую службовий мерседес. Зараз ми готуємось апаратом до відзначення 15-тиріччя мого мерседеса, він куплений у 1998 році , ну верховною радою попереднього скликання. Так, що може якісь заходи організуємо, можете підтягтися тоді – взяти участь".

Як зауважив Володимир Литвин, ніколи не пішов би на придбання авто за 200 тисяч, тим більше - коли працювати залишилося 6 місяців. За його словами, логічніше дочекатися завершення виборів. Однак, немає гарантії, що Володимир Михайлович знову буде користуватися парламентським транспортом. Депутатам таки скасують недоторканість

Теги: автомобили депутаты литвин служебное авто
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2564