У соціальній мережі Facebook відкрито офіційну сторінку уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

На сторінці щоденно публікуватиметься інформація про діяльність уповноваженого Президента України з прав дитини, результати досліджень та статистичні дані щодо дотримання прав дітей в Україні. "Ми плануємо проводити опитування громадської думки щодо наших ініціатив, організовуватимемо онлайн-конференції з експертами в різних напрямках сфери захисту прав дітей. Також ми маємо на меті ініціювати обговорення важливих питань, які стосуються наших дітей, їх здоров’я, безпеки життя та розвитку", - повідомив Юрій Павленко.

На сторінці працюватиме електронна приймальня, завдяки якій кожен зможе надіслати своє звернення або скаргу. На переконання Юрія Павленка, така опція дасть можливість оперативно отримувати інформацію про факти порушення прав дітей та вчасно на них реагувати.

"Запрошую громадськість, батьків, журналістів та усіх небайдужих до спілкування, обміну думками, інформацією та досвідом", - сказав уповноважений Президента України.

Теги: facebook павленко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 583