Підвищений травматизм і  випробування для нервів - такі вони депутатські будні. Хочеш бути народним обранцем, треба мати міцне здоров`я.   Хто по-справжньому вболіває за свою справу – постійно нервує. Ще більше виснажують передвиборні кампанії.

Андрій Парубій, народний депутат : " Бо я пригадую, під час виборчої кампанії у мене було таке, що я в день проїжджав по 500-700 кілометрів і мав по 8 зустрічей.  Доводилось спати по 2-3 години. То найбільш таким звичним стимулятором була кава, яку і вночі і зранку і вночі пив".

Працьовитий депутат – він, як білка в колесі.  Часто кудись поспішає. Тож інколи доводиться ризикувати і навіть перевищувати швидкість на дорозі.

Приховані таланти, або не голосуванням єдиним. На що здатні наші депутати?

Сергій Пашинський, народний депутат : " Буває… Стараюсь цього не робити, але бувають форс-мажорні обставини. Буває і таке".

Аби зняти нервове напруження Сергій Пашинський ходить на риболовлю, читає книжки та займається спортом. І правильно робить, пояснюють лікарі.  Фізична активність – єдиний порятунок від стресу.  Він виснажує найбільше. Не дарма ж кажуть: усі хвороби від нервів. 

Галина Анохіна, лікар : " Стрес має негативний вплив, перш за все на судинну систему. Тому що іде викид таких речовин – катехоломінів, які згущують кров, які підвищують тонус судин. Це може сприяти розвитку гіпертонічної хвороби, інфаркту міокарда та інсульту".

Небезпеки підстерігають нардепів навіть у сесійній залі.  Мало того, що  під час чергової  бійки стусанів можуть надавати, то ще й важкі предмети прямо на голову падають.

Оппозиция хочет законодательно защитить поступление по результатам ВНО

Володимир Макеєнко, народний депутат : " Я був особисто свідком в залі в попередньому скликанні, коли один з фотографів нагнувся сфотографувати, ну знаєте, часто люблять переписку чи годинник там сфотографувати, оцей об`єктив впав на одного з народних депутатів . Добре, що на плече. Але він летів з такою швидкістю".

Та й це ще не все. Під час засідань депутати не дарма розгулюють залом, каже Ярослав Сухий.  Через сидячу роботу у багатьох терпне спина.

Ярослав Сухий, народний депутат : " Дійсно не зручні у нас сидіння. Ми під прямим кутом. Чого ходять по залу? Я, наприклад, не можу довго висидіти. Спина починає боліти.  Я повинен походити трохи. Цілий день висидіти з восьмої до шостої в цьому гамі і не зовсім свіжому повітрі теж важко".

Тут народний обранець нічим не відрізняється від офісного працівника, кажуть медики.

По склянці молока нардепи не хочуть пити, хоча воно виводить токсини

Олександр Зубець,  лікар : " Когда человек сидит, то у него возникает сутулость в грудном отделе позвоночника. И вынужденное положение голова наклоняется. Здесь возникают проблемы в шейном отделе. Здесь ученье часто у людей возникает горб.  Отсюда идут головные боли, головокружение, снижение зрения, иногда слуха. И нервы, которые отдают в область сердца. Сердечные боли очень часто бывают".

Благо, зарплата у народного обранця непогана і дає змогу повноцінно лікуватися, каже Ярослав Сухий. А враховуючи конкурс, коли під час виборів на одне парламентське  місце претендують десятки кандидатів, готових терпіти депутатські незручності завжди було хоч греблю гати.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа депутаты здоровье вр
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 709
Загрузка...
Загрузка...