Державна прикордонна служба підтверджує наявність підстав для заборони виїзду народного депутата Сергія Власенка за кордон. Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби Сергій Астахов, передає Тиждень.

Власенко сообщил, что против него уже возбуждены уголовные дела

Він повідомив, що наразі діє рішення Печерського районного суду Києва, яким депутатові тимчасово обмежено виїзд за кордон.

При цьому Державна прикордонна служба не володіє даними, у зв'язку із чим прийнято відповідне рішення суду, оскільки ініціатор відповідного подання до суду, за яким було уведено такі обмеження для Власенка, не зобов'язаний повідомляти прикордонному відомству мотивацію такого звернення.

Нагадаємо, прикордонники не дозволили Власенку вилетіти до Страсбурга для участі в сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Власенко жалуется, что не может узнать о голосовании Тимошенко

Власенко прогнозує позбавлення його до березня депутатської недоторканності на підставі того, що, як затверджує він сам, проти нього відкрито 3 кримінальних провадження.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: оппозиция печерский суд власенко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1413