Україну можуть перевести в другий часовий пояс. Замість третього, за яким ми живемо зараз. Відповідний законопроект зареєстрував у парламенті депутат від БЮТу Сергій Терьохін. Документ з’явився у відповідь на закон про скасування зимового часу. Який напередодні підтримала більшість народних обранців.

Не встигли депутати проголосувати за скасування переходу на зимовий час, як у парламенті з’явився новий законопроект - про ВІДНОВЛЕННЯ практики переведення стрілок.

"Бурная законотворческая деятельность при запоре мысли, она, безусловно, присутствует у некоторых наших отдельных представителей законодательной ветви власти. К сожалению. Вероятно, это осеннее обострение, потому что, как минимум, нормальный здравомыслящий человек, тем более ученый, четко знает и понимает - Украина в принципе не может находиться в двух часовых поясах" , - розмірковує народний депутат ПРУ Вадим Колесніченко.

Скасовуючи переведення годинників на зимовий час, народні обранці ані з лікарями, ані з енергетиками не радилися. Чим керувалися - ніхто пояснити не може. Приміром, голова Верховної Ради заявив: на електроенергію доведеться витрачати на триста мільйонів більше. У чиновників власні розрахунки.

"По экономии, со времен Советского союза было продекларировано, что это влечет за собою экономию электроэнергии, но никем не было подсчитано и доказано. Процес этот не имеет никакого результата, или утром вам приходится включить свет, или наоборот", - пояснює голова Державного агентства з енергозбереження Микола Пашкевич.

Законопроект від опозиціонерів передбачає перехід зі східно-європейського часу - а це три години від Грінвіча - на середньоєвропейський. Тобто, першого січня, коли документ може набути чинності, всім українцям дзиґарі доведеться перевести на дві години назад. Таким чином ми житимемо за одним часом із більшістю країн Старого світу. Внаслідок такого переходу, переконують автори законопроекту, українці зможуть заощадити майже два з половиною мільрди гривень за рік. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: перевод часов ubr среднеевропейское время
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1667