Вуха в'януть. У Вас під вікнами шумить сусідський кондиціонер або постійно кричать сусіди? Перевірте рівень шуму. Приміром, у Раді вже ініціювали таку перевірку. Спікер заявив: часом працювати від галасу колег не можливо. Як вимиріюють децибели? Та чим може загрожувати перевищення норм?

З шумоміром - до Ради. Сесійну залу перевірять на рівень галасу.  Мовляв депутати, замість зануритися з головою в роботу, постійно з’ясовують стосунки і роблять це доволі голосно.

Вице-спикер британского парламента - в центре скандала

Ганна Герман , народний депутат : "Працювати, коли верещать, тупотять ногами, скандують справді цілий день дуже тяжко. Я думаю, голова Верховної Ради пожартував щодо вимірювання децибелів, але те, що депутати повинні слухати одне одного, а не перекрикувати - це очевидна річ".

Володимир Бондаренко, депутат: "Ця ініціатива Рибака на рівні того, щоб виміряти в нього IQ? Тому що ну вибачте є різні емоції в залі, вони можуть бути різним,  хай він подумає, що треба вимірювати. Можливо, психічний стан треба з"ясувати в деяких людей".

Щоправда, у багатьох офісах та квартирах часто не краще, ніж у галасливій Раді. Особливо, якщо поруч будівельний майданчик або, приміром, автомагістраль. За законом, надто шуміти не можна з десятої вечора до сьомої ранку. Зайві децибели негативно позначаються на розумовій діяльності та самопочутті. Знижується продуктивність праці.

Євген Головерса, начальник відділу компанії з продажу вимірювальних приладів : " Проводити заміри в приміщеннях можна приладом-шумоміром 2-го класу. Ось так він виглядає. Цей прилад можна взяти в оренду. Він коштує за добу близько 200-250 гривень. це залежить від функціоналу цього приладу. Ним  користуватись досить-таки легко".

У президента обещают оградить судебную систему от влияния политиков

Орендувати шумомір самому можна у фірмах, що спеціалізуються на їх продажу. Якщо ж хочете, щоб вимірювання провели спеціалісти, доведеться витратитися набагато більше. За одну кімнату віддасте у середньому 2 тисячі гривень. А далі можна скаржитися до санепідемстанції. І теоретично вимагати від міської влади, якщо це дорога, або забудовників, коли вони створюють шум, встановити спеціальні панелі, що його поглинатимуть. Ну а в ідеалі перш ніж купувати житло, просто посидіти у дворі на лавці ввечері. Принаймні, знатимете, як шумітиме у вікнах, якщо придбаєте тут оселю.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: политика депутаты шум спикер зал
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 852