Депутати уточнять, представники яких професії мають право на безкоштовне молоко. І розробили відповідний законопроект. Адже на шкідливих виробництвах нині працює більше мільйона українців.  Ми вирішили допомогти народним обранцям і також напоїти їх молоком. Бо трудяться у небезпечних для здоров"я умовах. Однак оцінили старання далеко не всі. Хто спокусився на склянку еліксиру від Олени Лоскун?

Бійки у Верховній Раді не було: опоненти розминулись

Давати парне мають не тільки малюкам, але й дорослим. Зокрема, тим, хто працює на шкідливому виробництві чи у сільському господарстві й труїться хімічними речовинами. Так вирішили ще в Радянському союзі. Навіть прописали, скільки саме необхідно відсьорбувати молока щодня. Це - півлітра за зміну. Норм не змінювали й досі.  Утім, роботодавці на них не зважають

Юрій Андрієвський, керівник департаменту охорони праці ФПУ : " Частина роботодавців просто економлять гроші. Тому що зрозуміло, що власник економить гроші, щоб мати кращі показники бізнесу".

А дарма - кажуть медики. Бо людині, яка дихає хімією - пряма дорога під крапельницю. Гостре або хронічне отруєння - гарантовано.  Це лише питання часу. Молоко, хоч і не панацея, утім хворобу може обеззброїти. Звісно, якщо у вас немає алергії

Владислав Сластін, фітнес-дієтолог : " Молоко обладает именно по аминокислотам определёнными нейтрализующими свойствами. Помогает печени обезвреживать вредные вещества, которые попадают в организм. Кроме того, что обезвреживают, способствуют выведению".

Десять достижений Януковича на посту президента

Олена Лоскун, журналіст : " Бути депутатом - також небезпечно для здоров"я. Інколи температура у сесійній залі зашкалює. А ще інколи доводиться працювати із шкідливими хімічними речовинами. Аби вберегти наших любих народних обранців, ми вирішили напоїти їх молоком".

Дехто наших щирих  старань не оцінив. І на таке пригощання лише носом крутив.

Микола Катеринчук, народний депутат : "Я думаю, що депутатам треба совісті побільше дати. Особливо, з більшості".

А ви не хочете скуштувати? - Я думаю, що вийшов з того віку, щоб пити молоко.

Дехто скаржився: Верховна рада - справді висмоктує всі соки. І працювати тут - все одно що вагони розвантажувати. Але пити побоявся -  погидував

Владислав Лук'янов, народний депутат : " Ну, знаєте, я скуштую. Але вважаю, що негігієнічно тут".

Інші лише пригублювали. І це навіювало спогади.

Кличко приехал в Раду с подкреплением

Володимир Бондаренко, народний депутат : " Одна з моїх доньок страшенно любить молоко. Коли була маленька, моя мама видоювала корову. Отак їй прогрібала у відборі, набирала чашку. Вона пила.. Отакі були вуса і говорила, спасибі вам, корова".

І лише  Нестор Шуфрич мужньо спорожнив склянку.

Нестор Шуфрич, народний депутат : " Я не знаю, чи шкідливе підприємство, а молоко я дуже люблю. - Смачно? - Я вас запрошую".

Чи допомогло наше молоко парламентарям уникнути професійних хвороб - поки що невідомо. Коли диво-напІй таки став панацеєю - наллємо ще. Звісно, попередньо домовимось із коровами. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа молоко нардепы токсины
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2082
Загрузка...
Загрузка...