Бунт на Уолл Стріт дістанеться і до України, переконані політологи. Причиною стала соціальна нерівність у суспільстві, складна економічна ситуація та відсутність діалогу з народом.

Підкидати жару до вогню будуть і політичні опоненти влади, організовуючи акції непокори. Утім в Україні протест носитиме локальний характер та буде адресований конкретним посадовцям. Наближення виборів тільки посилюватиме негативні настрої людей, що виливатиметься у більш масштабні заходи невдоволення. Нагадаємо, акція "Захопи Уолл Стріт" стартувала у Нью-йорку місяць тому. Нині ж подібні демонстрації пройшли вже у 82 країнах світу. Мітингувальники виступають проти фінансової кризи та політики великих корпорацій. Головна вимога – глобальні зміни на користь простих людей.

"В нас, якщо будуть, то набагато жорсткіші форми проявів і, можливо, з більшим насильством, ніж це зараз робиться там. Мені би цього дуже не хотілося б, але все залежить від того, яким чином влада буде послідовна у проводжені своїх реформ", - попереджає директор Агентства з моделювання ситуацій Віталій Бала. Передає телеканал UBR.

Теги: украина акции протеста ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 638