Управління справами Київської міськдержадміністрації 6 березня уклало угоду з КП "Автотранспортне підприємство виконавчого органу Київської міськради Київської міськдержадміністрації" на транспортне обслуговування службових поїздок для КМДА 76 легковими автомобілями. Вартість угоди склала 9,00 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Послуги замовлено на березень-грудень. Таким чином вартість транспортного обслуговування чиновників складає 900 тис грн. на місяць. Дані про автомобілі не оприлюднено.

В обґрунтуванні закупівлі, проведеної за неконкурентною процедурою "в одного учасника", повідомляється, що кількість службових автомобілів для обслуговування КМДА та її апарату затверджена розпорядженням КМДА від 9.02.2012 р. № 218 "Про встановлення ліміту легкових автомобілів".

Використання автомобілів працівниками апарату КМДА викликано необхідністю оперативного вирішення службових питань в центральних органах влади, територіальних відділеннях органів центральної виконавчої влади та в структурних підрозділах виконавчого органу, що територіально знаходяться на значній відстані один від одного.

"Так, Головне фінансове управління використовує автомобіль для вирішення службових питань у банківських структурах, казначействі та інших фінансових структурах. Управлінню міжнародних зв’язків та управлінню організаційної роботи легковий автотранспорт необхідний для оперативного вирішення протокольних заходів під час візитів офіційних делегацій до м. Києва.

Контрольне управління користується послугами легкового автотранспорту з метою оперативних виїздів на перевірку достовірності наданої Головними управліннями, управліннями, структурними підрозділами, районними в місті Києві державними адміністраціями інформації стосовно питань їх компетенції.

За Управлінням справами також закріплений службовий автотранспорт необхідний для вирішення службових питань, зокрема для оперативного забезпечення доставки квіткової продукції (вінків, покладання квітів) для доставки продукції (паперу, канцелярського приладдя, іншої техніки) обслуговування офіційних заходів у місті тощо", – йдеться в обґрунтуванні.

"Окремо варто зазначити, що керівники інших управлінь та служб… здійснюють низку поїздок по місту на об’єкти соціально-культурного призначення, енергетично-промислового комплексу, постійно задіяні в представницьких заходах та приймають участь у заходах, які організовують центральні органами виконавчої влади. У зв’язку з чим виникає істотна потреба в службовому автотранспорті", – повідомляє управління справами КМДА. Про потреби в автомобілях інших управлінь не повідомляється.

Теги: госзакупки кгга попов
Источник: наши деньги Просмотров: 1403