Управління справами Київської міськдержадміністрації 5 квітня уклало угоду з ТОВ "Київський годинниковий завод" ("КГЗ") на придбання 1610 нагородних годинників на ремені з логотипом "Від Київського міського голови" та "Від голови Київської міської державної адміністрації" на загальну суму 1,21 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Придбано 990 чоловічих та 620 жіночих годинників в футлярі. Середня вартість одного подарункового годинника склала 749 грн.

Азаров і Хорошковський налітають на 10 млн

В грудні 2011 року управління справами КМДА купувала годинники з написом "Від голови Київської міської державної адміністрації" у "Київського годинникового заводу". Тоді за 1,19 млн грн. було придбано 1270 штук при середній вартості 940 грн. Зараз вирішено зробити дозакупівлю таких годинників, "зважаючи на безумовно високий рівень заходів, на яких планується вручення годинників від голови Київської міської державної адміністрації визначним особам", йдеться в обґрунтуванні закупівлі.

Разом з тим годинників з надписом "Від Київського міського голови" у КМДА зараз немає взагалі.

Нагадаємо, КМДА очолює Олександр Попов, мером Києва поки що офіційно є Леонід Черновецький, який вже давно не бере участі в офіційних заходах мерії. Вибори мера мають відбутись цього року, найімовірніше в липні.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника". Вибір "Київського годинникового заводу" обґрунтовується тим, що на відкриті торги потрібно 2,5 місяці. "Відповідно є ризик незабезпечення найближчих заходів з нагородження за участю Київського міського голови". До того ж "закупівля товару в іншого учасника може призвести до […] забезпечення заходів з нагородження годинників за участю голови КМДА різною нагородною продукцією, а саме годинниками від різних постачальників, відповідно різне сервісне обслуговування даного товару".

КМДА запевняє, що ціни від КГЗ були значно нижчими від середньоринкових для годинників, які бажало придбати управління справами. Разом з тим, за даними Годинникової асоціації України на ринку України з достатнім досвідом (виконання аналогічних державних замовлень) та на належному рівні якості діє ряд компаній, серед яких зокрема: ООО "Новое время", ООО "Ле Монтре Свисс", ООО "ТК "Ньютон", ООО "Джовисса", СПД "Несмиянов Р.А.", ТОВ "Київський годинниковий завод", ООО СП "Микроприбор", СП "ДЕКА", ТОВ "Юкрейниен Лакшери", ООО "Крьімская Часовая Компания", ООО "Вектор де Люкс".

З цього переліку обрано саме "КГЗ", оскільки КМДА вже кілька років купує годинники "в учасника з надійною репутацією та перевіреною продукцією".

Засновниками ТОВ "Київський годинниковий завод" є луганчанин Олексій Золотарьов та російське ЗАТ "Часовой завод "Полет".

Придбані КМДА годинники втричі дорожчі від тих, які в жовтні 2011 року Київська обласна держадміністрація за 1,00 млн грн. придбала у "КГЗ". Чоловічі годинники було придбано по 270 грн., жіночі по 256,5 грн. за штуку.

Разом з тим, Генпрокуратура дозволила собі в червні 2011 року за 2,50 млн грн. придбати у "КГЗ" значно наручні годинники:

Годинник наручний механічний на ремінці /браслет в комплекті/ /чоловічий/ "Клейнод"– 4191,00 грн. за штуку

Годинник наручний кварцовий на браслеті /жіночий/ "Клейнод" – 2310 грн.

Годинник наручний кварцовий на браслеті /жіночий/ "Клейнод" – 3420 грн.

Годинник наручний механічний на ремінці /чоловічий/ "Клейнод" – 2898 грн.

Годинник наручний кварцовий на ремінці /жіночий/ "Клейнод" – 1110 грн.

Годинник наручний механічний на ремінці /чоловічий/ "POLJOT"– 3099 грн.

Теги: попов. кгга тендерные закупки
Источник: наши деньги Просмотров: 1546