Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" м.Києва 2 квітня за результатами тендерів уклала угоди на реконструкцію двох шкіл та будівництво дитсадка на суму 156,13 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Реконструкцію школи №106 по вул.Некрасівська, 4 у Шевченківському районі м.Києва протягом 140 календарних днів за 49,98 млн грн. виконає ТОВ "Укрцентрпостач". Ця компанія зі статутним капіталом 20 тис грн. заснована Юрієм Шнайдером.

Роботи з реконструкції з прибудовою школи №128 на вул.Раїси Окіпної, 6 у Дніпровському районі м.Києва за 153 календарних дні і 62,15 млн грн. виконає СТ "Інбуд". Зараз на цьому місті поряд з існуючою школою вирито котлован, активні роботи не ведуться. СТ "Інбуд" раніше отримало підряд на добудову Музею історії Києва поряд з станцією метро "Театральна".

Роботи з будівництва дитячого садка на 220 місць на ділянці 36 у 4-му мікрорайоні житлового масиву Позняки Дарницького району м.Києва за 270 календарних днів і 44,00 млн грн. виконає ТОВ "БК "Азур груп", яке нащодавно отримало підряд на будівництво соціального житла на Троєщині на 320 млн грн. по ціні $940 за квадратний метр. ТОВ "БК "Азур груп" зі статутним капіталом 1000 грн. засновано Мариною Запальською та Людмилою Мазур.

Окрім фірм-переможців в цих тендерах також брало участь ТОВ "КЖБК" Надії Ярош та Віктора Пузійчука, у якого МВС рік тому придбало квартири на 17,75 млн грн. Різниця в пропозиціях у всіх випадках була несуттєвою, також всі учасники пропонували провести будівництво у терміни, які ідврязнилсь всього на кілька днів.

Теги: реконструкция школа
Источник: наши деньги Просмотров: 1034