Проведені прокурорами перевірки засвідчили, що факти розкрадання бюджетних коштів за рахунок завищення вартості виконаних робіт продовжують мати місце. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Так, службові особи Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи в інтересах одного з товариств району, внесли до актів приймання виконаних підрядних робіт завідомо неправдиві відомості про виконання робіт з будівництва блочної котельні та газопроводу у Переяслав-Хмельницькому районі, які фактично не виконувались, внаслідок чого безпідставно перераховано на рахунок ТОВ ''Мікс-Буд'' кошти обласного бюджету на загальну суму понад 200 тис. гривень, чим завдано збитків державі на вказану суму.

За фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення службовими особами Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Переяслав-Хмельницьким міжрайонним прокурором 27.02.12 порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 364, ч.2 ст. 366 КК України. У справі проводиться досудове слідство. Санкція статей передбачає позбавлення волі на терм ін. до 8 років.

Читайте також: Як збільшились хабарі

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: чиновники коррупция прокуратура растраты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1033