Посол Чехії в Україні Іван Почух вважає політичні чвари, соціальну нерівність і радянське минуле проблемами, які блокують потенціал України. Про це він сказав в інтерв'ю виданню "День".

"Я бачу величезний потенціал у вашій країні, але є три великі проблеми, які заважають Україні розблокувати цей процес. По-перше, це самознищення у внутрішній політиці. Більше енергії витрачається на те, щоб перехитрувати, переграти, придушити або обмежити своїх політичних опонентів, замість того, щоб взяти на себе ініціативу", - сказав він.

Другою проблемою, на думку посла, є велика соціальна нерівність в Україні: "Друга проблема полягає у величезній соціальній нерівності... Я розглядаю це як значну перешкоду для подальшого розвитку та внутрішньої згоди в українському суспільстві".

Читайте также: Янукович: Мы сделаем все, чтобы с достоинством провести Евро-2012.

Почух зазначив, що національні багатства повинні розподілятися пропорційно.

Він також вважає, що наслідки перебування України в складі СРСР негативно позначаються на організації роботи в країні. "Третя проблема - це спадщина від радянського минулого. Воно дотепер має тут багаті коріння, і це іноді позначається на мисленні, стилі управління, у тому числі, як тут вирішують проблеми", - сказав Іван Почух.

Читайте также: Действия власти подорвали доверие к Украине на мировых финансовых рынках, - мнение.

Посол повідомив, що його запити і пропозиції українським чиновникам тривалий час залишаються без відповіді. "Що я можу думати про ситуацію, про яку не можу одержати відповіді від високопоставленого чиновника протягом 5 місяців? Що я можу думати про численні скасування зустрічей в останню хвилину? Це те, чого я не можу зрозуміти, і це шкодить іміджу України серед іноземців", - зазначив він.

При цьому посол підкреслив, що Україна має великий потенціал для подальшого розвитку.

Теги: посол україна чехія імідж потенціал
Источник: українські новини Просмотров: 635