Приховані таланти. Або не голосуванням єдиним. Депутати напрацювали. Сьогодні сесію нарешті відкрили після понад двотижневого блокування опозицією. Проголосували за те, щоб картки відсутніх нардепів вилучали. Саме опозиція  наполягала на персональному голосуванні. І розійшлися. Наступного разу зберуться на засіданні аж 5 березня. Обійшлося без бійок. Та й легкоатлетичні вправи: стрибки за трибуну спікера, які вишколювали депутати Удару, не знадобилися.

У здоровому тілі здоровий дух... і світлий розум. Парламентарі упевнені, що можуть проявити себе не лише в законотворчості, а й у спорті.  А щоб не бути голослівними, охоче демонструють фізичну форму на камеру.  Ось, наприклад, Олег Ляшко... Незважаючи на потяг до інтелектуальних видів спорту, бачить себе і в легкій атлетиці.

Депутаты Верховной Рады будут теперь голосовать только за себя

Олег Ляшко, народний депутат, позафракційний : " Шахмати, шашки. Не мордобій, точно. Не важка атлетика. А можливо ще біг. Бо не курю не п`ю тьху-тьху-тьху.  Здоров`я нормальне. Що ще? Можливо лижі, але не по горах, а на довгі дистанції".

Для тих, хто сумнівається, дивлячись на тендітну статуру нардепа, Ляшко робить фізичні вправи прямо  в парламентських кулуарах. 

Олег Ляшко, народний депутат, позафракційний: " Ось дивіться. попробуйте повторити".

Щоб серйозно оцінити спортивний потенціал парламентарів, ми звернулись до професійних тренерів. Аби ті висловили свою компетентну думку.

Михайло Медведь, державний тренер України з легкої атлетики : " То, что он многосторонне развит, приседает,  скоростно-силовые качества хорошие, подтягивается. В легкой атлетике есть такой вид как многоборье. Можно попробовать.   Несколько видов. И побегать и попрыгать и кое-что куда-нибудь бросить".

Регионалы начинают избавляться от депутатов-прогульщиков

Ще далі пішов новоспечений депутат "Ударівець"  Ярослав Гінка. Щоб поєднати роботу і спорт, тренується прямо в сесійній залі. Під час нічної варти біля заблокованої трибуни бере висоту майже у повний депутатський зріст. Звичайно, над технікою треба попрацювати, але майбутнє в нардепа велике.

Михайло Медведь, державний тренер України з легкої атлетики : " Он уже в спорте. Он уже по ночам занимается физкультурой. Прыжки, силовые поднимания кресел. Он уже две недели уже тренируется".

Є свої спортсмени і в " Батьківщині".  Андрій Шевченко охоче згадує про юнацькі успіхи в плаванні й водному поло. Каже, в разі чого, фракції за нього соромно не буде.

Михайло Медведь, державний тренер України з легкої атлетики : " Ну намагаюся якісь базові навички підтримувати. На жаль, не так часто займаюсь, як хотілося б.  Але я думаю, якби в нас був чемпіонат Верховної Ради по плаванню, я думаю. що міг би достойно представити  свою фракцію на цих змаганнях".

Виявляється, Кличко, не єдиний боксер у сесійній залі. Спортивним минулим, хай і не таким славетним, може похвалитися регіонал Ярослав Сухий.

Ярослав Сухий, народний депутат, член фракції партії регіонів : " Коли починаються чвари і питання животами, якщо ви б могли побачити, я кладу руки отак   і виходжу з зали. Тому що я з восьмого класу займався боксом і в університеті виконав норматив "майстер спорту по боксу".

На сенсорную кнопку Яценюк потратил 8 млн грн, – Тигипко

Та є депутати, на думку фахівців, які не скористалися сповна своїми спортивними даними.  Взяти хоча б такого кремезного чоловіка, як свободівець Андрій Іллєнко.  Під час парламентських розборок він добре тримає оборону.

Андрій Іллєнко, народний депутат, член фракції ВО "Свобода" : " Займався багатьма видами спорту. Займався плаванням.  Займався фехтуванням. В футбол грав звичайно. Так, не організовано. Я ніколи не думав про професійну спортивну кар`єру, це не моє".

А ось і дарма. кажуть тренери. За чоловіком такої статури великий спорт просто плаче. 

Михайло Медведь, державний тренер України з легкої атлетики : " В легкой атлетике у нас такие мощные мужчины толкают ядро, метают диск"

Володимир Кучма, інструктор з бойового мистецтва крав-мага : " Єх, хорошее крепкое телосложение, хорошая крепкая шея, массивная. Борьба. Борьба по нему так и плачет. Вольная борьба, самбо, джиу-джитсу".

Є серед народних обранців депутат, якому спортсмени в один голос пророкують успіх на тренерській і суддівській ниві.  Михайло Чечетов, йому керівництво фракції багато років довіряє командувати голосуванням, тож підійде для такої роботи, як ніхто інший. 

Михайло Медведь, державний тренер України з легкої атлетики : " Футбол - главный тренер. Волейбол - судья на вышке. Водное поло - там судья на береге".

По склянці молока нардепи не хочуть пити, хоча воно виводить токсини

Дехто з нардепів скаржиться, що на спорт часу просто не вистачає. Але приводів розім`яти м`язи у парламентарів чимало. На ґрунті політичної незгоди народні обранці нерідко ідуть в рукопашну.

Саме українські нардепи могли б ініціювати проведення парламентського чемпіонату світу з боїв без правил. Спортсмени кажуть, конкуренцію нашим хлопцям можуть скласти хіба що індуси.  У багатьох законодавчих органах більше кричать і лякають. А ось наші народні обранці могли б з легкістю піти стінка на стінку.

Володимир Кучма, інструктор з бойового мистецтва крав-мага  : " Наибольший урон нанесли определенно индусы.  То есть они дерутся очень жестко с применением подручных средств.  Наши хорошо бы держали оборону стеной. Но снова, если бы столкнулись с  Индусами были бы травмы. Как бы они отреагировали на такую агрессию? Не знаю. Могли бы и задавить".

Щоправда, наші парламентарі не цураються й інтелектуальних видів спорту. Щороку під час канікул у Верховній Раді відбувається шаховий турнір. Але що цікаво, головних стратегів партій серед шанувальників цієї гри не видно. Змагання більше цікавлять парламентських пенсіонерів. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: политика депутаты спорт вр талант
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2857
Загрузка...
Загрузка...