Законопроект про вибори народних депутатів наступного тижня Мінюст передасть Президенту, щоб гарант вніс документ на розгляд парламенту. Міністерство врахувало не всі пропозиції та зауваження Венеціанської комісії.

Зокрема, залишать незмінними норми, за якими балотуватися можна лише в разі проживання в Україні протягом останніх 5 років. А брати участь у перегонах заборонять тим, кому пред'явлено обвинувачення у скоєнні навмисного злочину. Водночас Мінюст пропонує запровадити змішану пропорційно-мажоритарну систему. І збільшити прохідний бар'єр для партій з 3% до 5%. А ось що до можливого перенесення дати наступних виборів до Верховної ради на травень, Олександр Лавринович спростував усі чутки.

"Взагалі-то Конституція України абсолютно точно визначила день, коли мають вибиратися вибори. Цей день можна вирахувати на будь-який рік наперед - остання неділя жовтня 2012 року", - підкреслив міністр юстиції України Олександр Лавринович.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: минюст ubr венецианская комиссия выборы в вр
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 937