Проти головного свідка у справі вбивства донецького бізнесмена Євгена Щербаня кримінальну справу закрито. Через закінчення терміну давності. Відповідне рішення ухвалив Печерський райсуд Києва і відразу зняв арешт на все майно Петра Кириченка, колишнього радника екс- прем’єра Павла Лазаренка.

Cуд закрыл дела против ключевого свидетеля по делу Щербаня

За даними видання "Дзеркало тижня" напередодні у справі про вбивство Щербаня з"явилися свідчення Кириченка щодо тісних стосунків між  Юлією Тимошенко та Павлом Лазаренком. Раніше Кириченко був головним свідком в американському суді на боці обвинувачення Павла Лазаренка. Тоді він отримав свободу під егідою програми захисту свідків.

Запад не спасет Тимошенко от дела об убийстве Щербаня, — Олейник

Проте в Україні залишилися дві порушені кримінальні справи. 3 арештовані квартири та одне офісне приміщення, а ще заблоковані півтора мільйона доларів. Тепер все майно та кошти повернулися до власника. Повідомляє газета. Водночас у генпрокуратурі цього тижня запевнили, що в них достатньо доказів причетності Юлії Тимошенко до вбивства  Євгена Щербаня. Сама екс-прем'єр заявила, що це не правда.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: суд тимошенко убийство щербань
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1039
Загрузка...
Загрузка...