Адвокати Тимошенко затягують ознайомлення зі справами про придбання автомобілів і використання "кіотських грошей" - заявив сьогодні Генпрокурор України Віктор Пшонка. Каже, розслідування завершено, але захисники все ще вивчають матеріали. Тож ці справи чекають направлення на розгляд до суду.

А учора Тимошенко допитували у новій кримінальній справі, де звинувачують у тому, що вона намагалася перекласти борги власної корпорації "ЄЕСУ" на бюджет України. Йдеться майже про півмільярда доларів. Таким чином, крім газової справи, за якою Тимошенко отримала 7 років ув'язнення та вимогу компенсації півтора мільярда гривень, іще "у черзі" до суду, перебувають, мінімум, 3 кримінальні справи проти екс-прем'єрки.

Інших, де б була обвинуваченою Тимошенко, немає, стверджує генпрокурор. Щоправда, можна поновити ще одну, розслідування у якій припинили кілька років тому.

"Дійсно, є постанови Піскуна, і про них неодноразово говорили - про його рішення у 2005 році. Я рахую, що по ним потрібно давати більш детальну правову оцінку. Якщо там є поспішності, чи то порушення закону, було б інше рішення суду", - заявив Генпрокурор України Віктор Пшонка. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: пшонка ubr пискун дела тимошенко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 587