Президентські вибори у Росії не привнесуть якихось зміни у зовнішню політику країни. Кажуть вітчизняні депутати. Москва продовжить політику домінування у регіоні та притягування до своєї орбіти впливу країн колишнього соцтабору. Зокрема Україну ще активніше свататимуть до Митного союзу. На тлі цього Росія користуватиметься охолодженням стосунків між Києвом та Брюсселем.

Дивіться також: Вибори у Росії: Путін робить ставку на секс

Ірина Геращенко, народний депутат України: "Очевидно, що головним зовнішньополітичним проектом Путіна, це буде проект ЄврАзес. І очевидно що проект ЄврАзес не може відбутися без України. І тому тиск на Україну, після інавгурації президента Путіна, відносно втягування України у митний союз посилиться".

Крім того у білокам’яній продовжать використовувати чи не головний свій козир - енергетичну залежністю Європи та України. Втім у цьому протистоянні права голосу за Україною не буде.

Янукович став героєм агітаційного мультика про Путіна - ВІДЕО

Юрій Корольчук, експерт Інституту енергетичних досліджень: "І в контексті переговорів України та Росії, щодо ціни на газ, щодо створення у майбутньому газотранспортного консорціуму, тут треба розуміти одну річ, це не гра України. Це не переговори України. Україна не веде 2 роки переговори фактично. Переговори веде ЄС та Росія між собою".

Не гребуватиме Москва і економічними методами тиску на Київ. На кшталт сирної війни.

The New Times: Як Путін відмиває гроші

Теги: украина россия выборы таможенный союз евразэс
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1239