Українські спецслужби допомогли врятувати Путіна. В Одесі затримали терористів, що начебто готували замах на главу уряду Російської федерації. В СБУ підтвердили, учасників банди викрили спільно правоохоронці двох країн. У Росії кажуть - це вже не перший випадок, коли політика хотіли вбити. Опоненти ж переконані - це звичайна піар акція.

Замах на Володимира Путіна - головна тема дня. Інформація з'явилася на російському першому каналі. Тут повідомили - вбити кандидата у президенти мали мусульманські екстремісти за вказівкою одного з лідерів чеченських сепаратистів Доку Умарова. Політологи ж кажуть: за тиждень до виборів непоганий шанс набрати кілька відсотків голосів

Володимир Фесенко, політолог: "Щоб продемонструвати російським виборцям, що це замах не просто на Путіна, а це замах на Росію. Це може бути такий піар-крок в рамках виборчої кампанії Путіна, мобілізації навколо нього патріотично налаштованих виборців та й тих, хто коливається".

А ось російські мусульмани - горою за Путіна. Його готові підтримати у Чечні, Інгушетії, Татарстані, Кабардіно-Балкарії та Башкортостані. Чеченські профспілки уже зібрали близько тридцяти тисяч підписів. .

Раміль Юдусоф, голова мечеті: "Нам по просьбе выделяют земли для строительства тех или иных религиозных объектов. Поэтому мы ощущаем это. Дай Бог, что бы впредь было такое взаимоотношение, взаимопонимание. Конечно, мы стараемся, со своей стороны не совершить тех действий, которые были бы направлены против закона, против стабильности государства".

Цьогорічна президентська кампанія Путіна як ніколи насичена інтернет-роликами.

Янукович став героєм агітаційного мультика про Путіна - ВІДЕО

Однією з перших з’явилась ода прем’єр-міністру, яку виконав невідомий досі молодий Таджицький співак Толібджон Курбанханов. У пісні кандидата величають і "посланцем бога", і "кращим спортсменом", і "сином народу". А загалом він ВВП - Володимир Володимирович Путін.

"ВВП спас народ, ВВП оберегает, ВВП когда во власти - он стабильность сохраняет".

Отримати голоси молоді і закріпити свій образ "мачо" Путін вирішив за допомогою полунички. Інтернет буквально підірвав сексуальний ролик на підтримку кандидата під назвою "Путін. Уперше тільки з кохання".

Путін робить ставку на секс - відео

Пропіарився російський прем’єр-міністр і завдяки Президентам інших країн - Олександру Лукашенку, Бараку Обамі та Віктору Януковичу. Їхні образи використали у мультику, знятому для пісні "Тато може все що завгодно". Не забули і про газові баталії з Україною. Саме тут і знадобилася постать нашого глави держави.

"Газ горит и не гаснет свет, если платят за газ исправно, если ж нет, то и газа нет".

"Путин может, Путин может все что угодно

и никто, таким как Путин, не может быть

и никто, таким как Путин, не может быть"

Володимир Фесенко, політолог:"Людина ж може не піти на вибори, а от саме така емоційна ситуація, зокрема побачив в Інтернеті чи почув від людей подивився і це може підштовхнути по-перше прийти проголосувати, а потім проголосувати так як треба".

За даними соціологічних опитувань, понад шістдесят відсотків росіян вважають, що саме глава уряду переможе на президентських перегонах. І зробить це в першому турі. Вибори призначені на четверте березня.

Тетяна Стець, Антоніна Шешеня та Сергій Коренєв, телеканал UBR.

Теги: россия президент выборы путин агитация кампания
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1910