Євро дешевшає. Український міжбанківський ринок закрився зниженням валюти старого світу на 15 копійок. Усе  - через вибори в Італії.

У парламенті Італії здобула більше місць демократична партія Берсані

Інвестори побоюються, що урядова криза  перешкодить проведенню економічних реформ. Експерти вважають, що тамтешній політичний глухий кут загрожує відновленням кризи в Єврозоні. У вівторок європейські біржі відкрилися з падіння основних індексів. Американські фондові індекси продемонстрували максимальний спад із листопада 2012 року. Ступінь ризиків за борговими зобов'язаннями в Іспанії підскочив відразу майже на 50 пунктів, в Італії та Німеччині - на 60. Крім того, йдуть до низу котирування  на азійських фінансових майданчиках і в Австралії. Політологи називають прихід до влади лівоцентристів  "стрибком у нікуди", який не приведе ні до чого хорошого ні Італію, ні Європу.

Нефть дешевеет после выборов в Италии

Джузеппе Рагуза, економіст: "Невтішний ефект від виборів в Італії вже почав ширитися всією Європою. Такі стрибки на біржах не можуть означати нічого доброго. Єдине, на що слід зараз сподіватися,  що ці стрибки – тимчасові, і ситуація стабілізується вже за день два. Але це вже насправді залежатиме від того, як поведуть себе італійські політики".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: рейтинг выборы италия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 751
Загрузка...
Загрузка...