Уряд Азарова можуть поміняти ще до кінця цього року. На розширеному засіданні Камбіну, яке відбудеться 21 грудня, Віктор Янукович може відправити у відставку кількох міністрів, прогнозують політологи.

У зоні ризику, на їхню думку, віце-прем’єр міністр Сергій Тігіпко, міністр оборони Михайло Єжель, культури Михайло Кулиняк а також охорони здоров"я Олександр Аніщенко. Також посаду може втратити міністр фінансів Федір Ярошенко, який вже не раз отримував прочухана від Президента. Однак, вважають експерти, за нього заступиться Азаров, який не хоче втратити контроль над важливим відомством. А також додають: найцікавіше в кабміні станеться навесні.

Володимир Фесенко, політолог: "Зараз ми побачимо можливо відставку одного-двох міністрів і, можливо, когось з губернаторів - не більше. А ось потім, навесні наступного року, все залежатиме від соціально-економічної ситуації. Ось тоді можуть бути достатньо серйозні кадрові рішення, зокрема і тому, що на президента з ініціативами таких кадрових рішень вже давно виходять різні люди".

Теги: политика министры отставка власть
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2888