Виборча кампанія показала, що Росія змінилася і з’явилася значна частина людей, назадоволених російським політичним застоєм. Таку думку висловив на своїй сторінці в Facebook народний депутат України (БЮТ) Віктор Уколов.

"Як кажуть в Україні - бачили очі, що брали - їжте хоч повилазьте. Така несамовита підтримка виключає серйозні фальсифікації, виходить росіяни справді хотіли його обрати. Однак, на мою думку, майбутній період буде політично-нестабільним у наших сусідів. Не результати, але сама виборча кампанія показала, що Росія змінилася і з"явилася значна частина людей назадоволених російським політичним застоєм", - пише він.

ЦВК: Путін знову президент>>>ВІДЕО

Нагадаємо, голова ЦВК РФ Володимир Чуров оголосив, що президентом РФ обраний Володимир Путін, другого туру не буде."За попередніми даними, президентом РФ обраний Володимир Володимирович Путін з результатом 63,75% голосів виборців", - заявив він.

На виборах президента РФ в 2004 році за Путіна проголосували 49 млн. 565 тис. 238 виборців, що становить 71,31%.

Зазначимо, що за результатами обробки 99% протоколів друге місце займає Геннадій Зюганов з 17,19% голосів.

Третє місце зайняв Михайло Прохоров з 7,82% голосів. На четвертому місці Володимир Жириновський з 6,23% голосів виборців, і Сергій Миронов замикає список, за нього віддали свої голоси 3,85% виборців.

Читайте также: Выборы в РФ: Путин побеждает, набрав 63,81% голосов

Теги: россия выборы путин
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 530