Міністр оборони Дмитро Саламатін готовий навести порядок щодо майна, яке належить оборонному відомству. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

"У питанні з землями і об’єктами оборонного відомства давно пора навести порядок. І ми його наведемо!", – заявив Міністр оборони України Дмитро Саламатін під час постановки завдань керівному складу Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

Читайте также: На что Минобороны тратит деньги

"Сьогодні ми зобов’язані не тільки провести інвентаризацію всього, що у нас знаходиться в розпорядженні, а й перевірити, як це використовується посадовими особами на місцях, – підкреслив Міністр оборони. – Це стосується земель полігонів, звільнених військових містечок, які до цього часу не передано в комунальну власність та охороняються військовослужбовцями, інших об’єктів. Будь-які зловживання в цьому питанні повинні бути припинені! І тут покладаюся на контролюючі органи оборонного відомства".

Читайте также: В 2011 году военное имущество принесло госбюджету 360,6 млн гривен

Далі Міністр оборони зазначив: все, що знаходиться в розпорядженні міністерства, і вже ніколи не буде використовуватися, повинно бути реалізовано через тендерні процедури, прозоро і під контролем громадськості. "Всі отримані від цього кошти, як я вже заявляв, будуть спрямовані на вирішення соціальних проблем військовослужбовців та членів їхніх сімей", – підкреслив Дмитро Саламатін.

Військові в Гостомелі отримали ключі від нових квартир >>> ВІДЕО

Теги: минобороны имущество
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1428