Слід бути ближче до народу. Особливо, якщо хочеш балотуватись на другий президентський термін. Глава Франції Ніколя Саркозі почав піаритись і пішов на один з ринків поспілкуватися з людьми.

Ніколя Саркозі неофіційно вже розпочав передвиборчу кампанію. Він балотуватиметься на другий строк. Тож, напередодні виборів вирішив зблизитись із народом. Він прогулявся торговельним ринком на околицях Парижа. Одягнутий у чорний костюм, він походжАв помЯкіж рядів та потискав торговцям руки.

Ніколя Саркозі, президент Франції: "У процесі передвиборчої кампанії важливо зрозуміти, як саме живуть люди в твоїй країні. Аби потім мати змогу зробити все можливе і найшвидше облаштувати для них світле майбутнє. Ці люди чудові. Слід подбати про те, аби вони не втратили роботу. Вони роблять гарну справу. Годують нас".

Саркозі запевняє: знає як вивести країну з економічних труднощів. Президентські перегони у Франції заплановані на двадцять друге квітня. Це перший тур. Другий відбудеться шостого травня. Шанси нинішнього керівника держави на перемогу оцінюють, як помірні. Нині його рейтинг становить тридцять вісім процентів. Не так вже й багато. Але порівняно з минулим роком, це вже на 8% більше.

Теги: президент франция выборы саркози пиар
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 674