Театр абсурду. Переспівати гімн, захистити європейських летючих мишей, освоїти Антарктику. Ще й не таке вигадують народні обранці, щоб попіаритися на власних пропозиціях.  Їх викладають у законопроектах і розповідають про революційні новації. 

Скільки всього депутати пропонували в законопроектах за роки незалежності. І переспівати гімн - більш оптимістично. І не давати курити людям удома чи у власному авто. І допомогти кажанам європейським.

Суд лишил депутатских полномочий Домбровского и Балогу

Ольга Боднар, народний депутат України : " То смішно тільки в тому розумінні, що людям нема чого їсти, а ми про кажанів думаємо в принципі, то вимога Євросоюзу".

Не забули не тільки про кажанів, а й про діяльність в Антарктиці. Хотіли там утвердити український суверенітет. Але, виявилося, це суперечить міжнародному законодавству.

Микола Томенко, народний депутат України : " Є законопроекти не абсурдні, є законопроекти від незнання".

А законів депутати подають доволі. Навіть їхні колеги з багатьох європейських країн не такі плідні. Тільки за минулий рік - у Верховній Раді зареєстрували понад тисячу пропозицій, - підрахували в Лабораторії законодавчих ініціатив. Ухвалили ж  із них  приблизно триста. Автографа Президент поставив іще на меншій кількості документів. Аби законопроект ухвалили, треба вміти домовлятися.

Ігор Годецький, юрист : " Известный факт, который не афишируется, что если ты хочешь, чтобы твой законопроект был принят, то ты должен взять в соавторы, ну, скажем так, с разных партийных группировок".

Більшість законів не проходить і першого читання або їх узагалі відкликають.

Блокада Рады: кто за что стоит

Маргарита Кузьміна, журналіст : " Попіарились і забули. Чимало законопроекті оприлюднюють лише задля того аби привернути до себе увагу. А далі вони припадають пилом в парламенті і про них забувають".

Кожен поданий документ - депутату галочка. У телевізорі покажуть. У газеті напишуть. Так полюбляють ініціювати, що іноді забувають, - подібна норма вже є. Наприклад, пропонували заборонити пропаганду гомосексуалізму серед дітей.

Олександр Заславський, експерт лабораторії законодавчих ініціатив : " Щоб в дискурсі звучало оце слово гомосексуалізм. Уже існує законодавство, яке вже так чи інакше забороняє таку пропаганду. Це і закон про охорону суспільної моралі. І закон про охорону дитинства".

А ще обранці хотіли подбати про любителів народної оковитої. Та скасувати штрафи для тих, хто варить самогон.

Олександр Заславський, експерт лабораторії законодавчих ініціатив : " Відповідно за аналогією можна було б на державному рівні запровадити дозволити виготовлення наркотичних речовин дома. Оскільки це також, на жаль, останні роки дуже популярно і за деякими джерелами також історична традиція українців".

Пропонують депутати все нові, й нові податки. Так, схвалили збір із подарунків. Кожен, хто отримав презент від друга, хоча б на тисячу гривень, - повинен його задекларувати. Хотіли запровадити податок на розкіш. Але, що таке "розкіш" - так і не визначили. Ніяк не приживеться й ідея з податком на бездітність. Не народив - плати гроші.

Порошенко и Колесников оказались самыми богатыми в Раде

Павло Розенко, народний депутат України : " Безумовно, що такими способами каральними стимулювати народження дитини чи дітей неможливе".

Щоправда, чимало законів депутати ініціюють не тільки задля піару, а й у пориві лобіювання власних інтересів, - кажуть юристи. Завжди залишають шпаринку, аби викрутитися. А деякі подають заради сміху.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина законопроект депутат инициативы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1369
Загрузка...
Загрузка...