До кінця року до суду передадуть нову справу проти Тимошенко. Про такі наміри оголосили в Державній податковій інспекції. Екс-прем’єру інкримінують завдання збитків державі на 47 мільйонів гривень. Саме таким був результат діяльності корпорації ЄЕСУ, кажуть митарі. До кінця тижня лідерку БЮТ ознайомлять із результатами нових експертиз.

До семи років ув’язнення Юлії Тимошенко може додатися ще 12. Саме такий термін загрожує екс-прем’єру після відкриття нової кримінальної справи, матеріали на яку готують у державній податковій адміністрації. Там стверджують: компанія "Єдині енергетичні системи" приховувала валютну виручку, ганяла гроші через офшори і не платила податків. Сама Тимошенко ж протягом 1996-98 років, нібито, отримала дохід - один мільйон доларів, з яких не сплатила ні копійки податків. Нині митарі об’єднали одразу 4 кримінальні справи проти Тимошенко в одне провадження. Сама ж підозрювана зі слідством не співпрацює. Хоча це не заважає обвинуваченню проводити ознайомлення лідерки БЮТ із матеріалами справи.

Анатолій Яковинець, перший заступник начальника податкової міліції: " У матеріалах справи є достатньо доказів, які вказують на те, що саме за її вказівкою відбувались ці дії. Я думаю що до кінця цього місяця, чи до кінця наступного, як дозволить захист і прокуратура ми закінчимо досудове слідство і направимо справу до суду"

Тим часом опозиція головну ставку робить на гуманізацію економічних злочинів, за якими завели справу на Тимошенко та Луценка. Голосування за ці законопроекти у раді заплановане на завтра.

Микола Томенко, віце-спікер верховної ради: "В незалежності від того, який буде завтра результат з голосу, для нас це – поетапне голосування, після якого ми будемо приймати рішення, як іншими шляхами рухатися в частині реагування на ситуацію навколо перебування в тюрмі Тимошенко, Луценко, і інших наших колег"

Тим часом митарі нагадують, строк давності справи, за якою виставляють нові обвинувачення Тимошенко дійсно сплили. Однак, знайшлися нові обставини, а захист не подав заяву про закриття простроченої кримінальної справи. Тож підстав для початку нового слідства проти лідера опозиції більш ніж достатньо.

Теги: суд тимошенко неуплата налогов телеканал ubr налоговая служба
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1346